Stiftelsen En Rökfri Generation

Tel: 08-10 93 00
info@nonsmoking.se

Besöksadress: Järntorget 78, Stockholm
Postadress: Box 555 12, 102 04 Stockholm

 

Om du har specifika frågor och vet vem du vill komma i kontakt med:

Huvudkontor, Stockholm

Helen Stjerna – Generalsekreterare
helen@nonsmoking.se
0733-39 36 44

Thomas Dunér – Samarbeten
thomas@nonsmoking.se
0708-44 54 94

Marcus Lindgren – Kommunikationsansvarig
marcus@nonsmoking.se
070-111 21 21

Anthonia Zachari – Projektledare Tobaksbarn
anthonia@nonsmoking.se
0708-77 34 47

Hanna Broberg – Preventionsansvarig (mammaledig)
hanna@nonsmoking.se
0733-91 43 15

Louise Johansson – Projektledare
louise@nonsmoking.se
073-993 82 86

Angela Larsson – Informatör
angela@nonsmoking.se
076-017 35 81


Föreläsare Tobaksbarn

Team Norr – norr@nonsmoking.se
Team Söder – soder@nonsmoking.se

Konsulter

Niklas Odén – Prevention & Utveckling
08 -10 93 00

 

Tillbaka till toppen